Malonogometaši Žepča u drugom poluvremenu stigli do uvjerljive pobjede protiv Jajca

Večeras je u dvorani KŠC “Don Bosco” u Žepču odigran meč 7. kola Prve futsal lige FBiH – grupa Centar između MNK Žepče i NK Jajce. Pobjeda je pripala Žepčacima rezultatom 9:2.

Domeći su poveli golom Igora Rašića poslije tri minute igre, ali je zaostatak anulirao Muamer Kahrić koji je bio strijelac u 9. minuti susreta za 1:1.

Do novog vodstva Žepčaci dolaze pogotkom Nasira Hodžića već u narednoj minuti, ali ponovo su nogometaši Jajca vratili stvari u egal. Igrala se 18. minuta kada grešku domaćih koristi Ahmet Julardžija koji je pogodio za 2:2 što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Ipak u drugom dijelu domaćin je zaigrao dosta konkretnije, dok se gosti iz Jajca nisu najbolje snašli u igri s viškom, a što su žepački igrači kaznili više puta.

Igor Rašić i Nasir Hodžić su upisali po još jedan pogodak u drugom poluvremenu, tri puta je pogađao Mirko Čečura, a u listu strijelaca su se upisali i Alem Kadić kao i Slaven Perković.

Za Žepčake večerašnja pobjeda je četvrta u ovoj sezoni te jesenji dio prvenstva završavaju na trećem mjestu sa 12 bodova, dok momčad Jajca ostaje na devet bodova.