Nogometaši Krivaje savladali Kolinu [FOTO]

NK Krivaja danas je u susretu 8. kola Druge lige FBiH – Centar savladao NK Kolina rezultatom 2:1.

U susretu koji nije ponudio puno atraktivnih poteza ili uzbuđenja, domaća ekipa je bila nešto dominantnija i na kraju stigla do tri boda.

Krivaja u vodstvo stiže u 19. minuti. Poslije jedne gužve u kaznenom prostoriju gostiju iz Ustikoline najbolje se snašao Meris Selimović koji je zatresao mrežu protivnika.

Promjena nije bilo sve do same završnice. Nekoliko propuštenih izglednih prilika Krivaje ponovo su došle na naplatu. Igrala se 84. minuta kada je Kenan Bezdrob izveo slobodan udarac, lopta odskače u petercu Krivaje te vara domaćeg golmana i završava u mreži za 1:1.

Krivaja se nije predavala, te je domaća momčad svim silama krenula po drugi gol, što se na kraju i dogodili u 89. minuti. Svoj drugi gol na susretu je postigao Meris Selimović, za ispostavit će se konačnih 2:1.

U narednom kolu Krivaja gostuje u Visokom kod Bosne, trenutno drugoplasirane ekipe na tabeli.