Nogometaši Žepča poraženi u Jelahu od Borca

Danas je na terenu stadiona Šibovi u Jelahu odigran dvoboj 13. kola Druge lige FBiH – Centar između FK Borac i NK Žepče 1919, a domaći su slavili rezultatom 5:2.

Ekipa Borca je već poslije osam minuta igre imala dva gola prednosti, a oba puta je strijelac bio Harun Jupić. Ipak u završnici poluvremena Ivan Martinović smanjuje zaostatak, a u nadoknadi vremena Tarik Šijerkić postiže izjednačujući pogodak za Žepče 1919, te se na odmor odlazi s rezultatom 2:2.

Nije trebalo puno Borcu da vrati prednost, a poslije 10 minuta igre u drugom poluvremenu Harun Jupić je kompletirao svoj het-trik. U posljednjih desetak minuta susreta Vedad Mudrov i Nedim Subašić su svojim golovima ovjerili pobjedu domaćih za konačnih 5:2.

Borac poslije ove pobjede ima 18 bodova na svom kontu, dok momčad Žepča 1919 ostaje na 13 bodova. Narednog vikenda u Žepču gostuje sastav Igmana, dok će Borac gostovati u Ilijašu.