Reprezentacija Katara savladala rukometaše Krivaje u Sarajevu

Večeras je na Ilidži u Sarajevu odigran prijateljski meč između RK Krivaja i rukometaša reprezentacija Katara.

Selekcija aktuelnog prvaka Azije je opravdala očekivanja i stigla je do pobjede, iako je i zavidovićka ekipa bila ravnopravan protivnik u prvom poluvremenu.

Katar je vodio tokom cijelog susreta, ali u prvom poluvremenu prednost je iznosila uglavnom između jednog i tri gola razlike, te se na odmor odlazi s rezultatom 17:16.

Ipak u drugom poluvremenu Katar je podigao ritam svoje igre te u konačnici stigao do pobjede rezultatom 37:27.

Rukometaši Krivaje će naredne sedmice gostovati u Ljubuškom aktuelnom prvaku Izviđaču, dok će sezonu završiti gostovanjem u Doboju sastavu Sloge.

U nastavku vam donosimo fotogaleriju koju je zabilježio reporter Z Portala na večerašnjoj utakmici.