Težak poraz futsalera Tešnja u Cazinu

Sinoć je u Cazinu odigran prvi meč finala doigravanja za ulazak u Premijer ligu BiH u futsalu, a MNK Bubamara je ugostio FT Tešanj. Ekipa Bubamare je deklasirala goste sa visokih 16:1.

Redali su se golovi kao na traci na polovini gostiju, a već poslije desetak minuta igre Bubamara je vodila sa 5:0. Prvi i jedini gol gosti su postigli u 15. minuti za 6:1, a na odmor se otišlo s rezultatom 7:1.

U drugom poluvremenu gosti se nisu mogli izboriti s izuzetno kvalitetnim protivnikom, koji je do kraja napunio mrežu za visokih 16:1 i tako ovjerio plasman u Premijer ligu BiH već nakon prvog susreta.

Za Bubamaru su po tri pogotka postigli Igor Osredkar, Sejad Ibrišimović i Sabahudin Petak, po dva Vladimir Džombić i Izudin Kličić, a po jedan gol su dodali Elmin Prošić, Edvin Bosnić i Almedin Bundavica.

Revanš susret je na programu narednog vikenda u Tešnju.